Kontakt z redakcją: redakcja@ursustv.pl

Dział Marketingu: reklama@ursustv.pl

Jeżeli jesteś zainteresowany użyciem naszych materiałów do własnych celów prosimy o kontakt! Jeśli uważasz, że to co dzieje się na twojej ulicy czy wśród twoich znajomych jest warte pokazania innym – nie wahaj się poinformuj nas.

 

Chętnie obejmiemy patronatem medialnym ciekawe imprezy i inicjatywy. Jeśli organizujecie Państwo koncert, wystawę, spotkanie, akcję społeczną lub jakiekolwiek inne wydarzenie skierowane do szerokiego grona odbiorców, zapraszamy do współpracy.

Oferta patronatu medialnego.

Proponujemy kilka możliwości reklamy na stronach telewizji internetowej ursustv.pl

1. Reklama filmowa/planszowa przed filmami Za pomocą grafiki lub filmu firmy mogą przedstawić swoją ofertę, która będzie wyświetlać się bezpośrednio przed materiałami filmowymi, które oglądają internauci. Istnieje możliwość wybrania określonego kanału tematycznego, na którym będzie emisja reklamy.

2. Banery Reklama za pomocą banerów na stronie głównej lub określonego kanału.

3. Sponsorowane audycje Firmy mogą zostać sponsorem określonych programów, które produkuje UrsusTV. Każdy film sponsorowany będzie opatrzony informacją graficzną i dźwiękową o sponsorze programu.

Oferta reklamowa.

 

Formularz kontaktowy:

12 + 9 =

Jesteś dziennikarką/dziennikarzem lub marzysz o karierze dziennikarskiej? Chcesz rozwijać swój warsztat w prężnie rozwijającym się portalu, współpracując z młodą, pełną energii ekipą? Chciałabyś rozpocząć przygodę w branży mediów internetowych? Ta oferta współpracy jest właśnie dla Ciebie! Odezwij się do nas na mail redakcyjny!

Jeżeli byłeś świadkiem niecodziennego zdarzenia – poinformuj nas!

Jeżeli chcesz zainteresować nas tematem i zaproponować materiał lub artykuł – napisz do nas!